fbpx

הופעות סטנד אפ

לפעמים אין מה לעשות בזמן הפנוי, והרי שאנו מחפשים אחר פעילות שתענה על הציפיות שלנו ותאפשר לנו ליהנות בצורה בלתי רגילה עם החברים.

במקרה כזה תוכלו להגיע אל הופעות סטנד אפ שמעניינות אתכם ולצפות בסטנדאפיסטים המובילים בארץ עושים מגוון רחב של דברים שיגרמו לכם להתלהב, לצחוק ופשוט ליהנות מכל רגע בהופעה עצמה.

במידת הצורך אתם יכולים אפילו להתייעץ עם צוות החברה שלכם, וזאת בהנחה והייתם רוצים לשתף אותם בכוונות שלכם לתכנן להם ערב של כיף וגיבוש.

אנו מאמינים ששיתוף העובדים בתכנון של הערב הזה זוהי תהיה דרך מעולה להבטיח שהכול קורה לשביעות רצונכם במובן הזה.

הופעת סטנד אפ – ערב של כיף עם החברים

מחפשים אחר רעיונות לגבי דברים שאתם יכולים לעשות בכדי ליהנות הרבה יותר עם החברים שלכם בזמן הפנוי? הזמנת כרטיסים אל הופעת סטנד אפ מעניינת זה ללא ספק אחד הדברים המעניינים ביותר שתוכלו לעשות בזמן הפנוי שלכם.

תשקלו היטב את המופע הספציפי שבו אתם בוחרים, שכן יש שפע רב של מופעים שמתקיימים במרכז הארץ.

תעשו את השיקולים שלכם ותחשבו מה אתם רוצים לעשות בדיוק במהלך תכנון של ערב מהסוג הזה בעבור החברים ואפילו בעבור צוות החברה שלכם.

אתם יכולים אפילו לשלב גם פעילויות נוספות, כך שאתם תוכלו לראות איך כולם נהנים הרבה יותר ופשוט עושים דברים שיגרמו להם ליהנות מכל רגע.

במידה וחשוב לכם לראות את כל החברים שלכם נהנים, אז יהיה כדאי לכם להביא בחשבון את האפשרות לקיים פעילויות שונות שכוללות משחקים של שיתוף פעולה.

זה יוכל להוות פעילות מעולה בעבורכם.

הופעות סטנד אפ
הופעות סטנד אפ

הופעת סטנד אפ ופעילויות נוספות שעשויות להיות מעולות

מלבד האפשרות לשלוח את הצוות שלכם אל הופעות סטנד אפ, אתם יכולים ללכת גם על האפשרות לשלוח את העובדים שלכם אל פעילות שכוללים משחקים רלוונטיים, כמו משחקי שטח למשל, שבמהלכם יאלצו ללמוד אחד את השני ואיך לשתף פעולה זה עם זה.

כך אתם תוכלו לראות בתוך זמן קצר איך הם לומדים לתקשר אחד עם השני בצורה הרבה יותר טובה.

ככל שתשקיעו יותר בגיבוש בין צוות העובדים שלכם, כך אתם תוכלו לראות בצורה הרבה יותר ברורה איך הם מצליחים לתפקד בצורה הרבה יותר טובה במקום העבודה.

זה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון אם אתם לא מתכוונים להתפשר על מה שאתם בוחרים לעשות למען צוות העובדים שלכם בעניין הזה.

יש מגוון רחב למדי של סוגי פעילויות שאתם יכולים לתכנן לעובדים שלכם, והרי שאתם רק צריכים ללכת על הרעיונות שהכי מעניינים אתכם ואת העובדים שלכם.

כך אתם תוכלו להיות מרוצים למדי מכל מה שאתם בוחרים לעשות מהבחינה הזו ולדעת שאתם נמצאים בכיוון הנכון בכל הנוגע לדרך שבה אתם פועלים למען גיבוש העובדים שלכם.

הזמנה מהירה של הופעות סטנד אפ

אתם יכולים להזמין בקלות ובמהירות הופעות סטנד אפ שמעניינות אתכם, שכן בעידן של האינטרנט, שבו כל המידע נגיש לנו, כל שצריך לעשות זה לחפש את האדם המתאים שאתם רוצים שיופיע בפניכם, ליצור עמו קשר ולתאם את הפרטים הקטנים לקראת ההזמנה שאתם רוצים לצפות בה.

בכדי שאתם תוכלו להיות בטוחים שהכול קורה לשביעות רצונכם, יהיה כדאי לכם רק לשים לב שאתם בוחרים להתייחס לסוג ההופעה שאתם בוחרים לשלם בעבור צפייה בה ביחד עם צוות העובדים שלכם, כך שלא תגיעו למצב שבו אתם מתחרטים על הבחירה שלכם במובן הזה.

תחשבו תמיד על טובת העובדים שלכם.

הופכים את היום כולו ליותר מהנה

אם אתם רוצים להפוך את יום הגיבוש כולו של העובדים להרבה יותר מהנה, אז יהיה כדאי לכם להביא בחשבון אפשרות של פעילויות נוספות שאתם יכולים לתכנן בעבור העובדים שלכם.

זה בוודאי משהו שיוכל להפוך את היום כולו להרבה יותר מעניין, ולא יהיה כדאי לכם לשקול זאת בסופו של דבר.

תחשבו על השיקולים שלכם וכל מה שאתם הולכים לעשות לקראת תכנון של ערב מהסוג הזה, כך שאתם תוכלו להיות בטוחים לחלוטין שאתם עושים את הטוב ביותר על מנת לראות את העובדים שלכם כמה שיותר מרוצים עם המתרחש בסופו של דבר.

בין אם מדובר על פעילות ימית, צפייה בסרט או כל אטרקציה אחרת, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תארגנו לעובדים שלכם יום שלם שכולל פעילויות וכיף, הם יוקירו לכם על כך וישמחו להיות חלק מהחברה שלכם.

זה יהפוך את האווירה כולה בחברה להרבה יותר טובה והעובדים יגיעו בכל בוקר למקום העבודה כשהם שמחים לבצע את העבודה שלהם.

אילו הופעות סטנד אפ מעניינות אתכם?

לאחר שתצרו קשר עם הסטנדאפיסט הרלוונטי, תוכלו להחליט ביחד אתו מה יקרה במהלך ההופעה שאתם מתכננים.

כך תהיה לכם שליטה מלאה על ההופעה הצפויה, ולא יהיו הפתעות שיפתיעו אתכם לרעה.

זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם להחליט ולדעת שאתם עושים בדיוק את מה שאתם רוצים למען העובדים.

תנסו לחשוב בקפידה על כל מה שאתם יכולים לעשות במהלך ההופעה ואל תשכחו להתייעץ עם הסטנדאפיסט לגבי הדברים השונים שהוא יוכל לעשות, כך שיהיה לכם יותר ברור מהן האפשרויות השונות שעומדות בפניכם ואיזה סוג של מופע עשוי להתאים בצורה הטובה ביותר לעובדים שלכם.

עליכם לחשוב בקפדנות על כל מה שאתם מבקשים מהסטנדאפיסט לעשות במהלך המופע עצמו, שכן אם רק תתכננו את הכול בצורה נבונה מספיק, אז העובדים שלכם יוכלו ליהנות הרבה יותר בסופו של דבר, והרי שאנו בטוחים שזה משהו שחשוב לכם מאוד.

כל ההשקעה הזו נעשית בעבור צוות העובדים שלכם, שיוכלו ליהנות יחדיו.

בכל אופן, אין לכם מה לחשוש יותר מידי, שכן אתם מצדכם יכולים לשמוע את דעתו של הסטנדאפיסט שאתם מזמינים.

הוא כבר יוכל להמליץ לכם על הדברים השונים שהוא יוכל לעשות, כך שלבסוף אתם תוכלו לקבל את ההחלטה הקלה ביותר, וזאת מבלי שתצטרכו להתלבט יותר מידי בכל הנוגע למה שאתם בוחרים לעשות.

סטנדאפיסט גידי ליבנה
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט ישראלי אשר הופיע בתוכניות טלויזיה כמו "גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ הצחוק של טדי" ובימים אלו הוא עובד על פרוייקטים נוספים לסטנדאפ, לטלויזיה ולאינטרנט. 

להזמנת המופע השאירו פרטים

לקוחות מספרים

הינו בארוע יומולדת 50 בו גידי הופיע, ההופעה היתה מהנה, מצחיקה ועם המון הפתעות בתחום אומנות החושים.אמנות החושים היתה ברמה גבוהה ומפתיעה בצורה יוצאת מן הכלל, נותרנו פעורי פה.
אורן צדוק
אורן צדוק
20:08 01 May 23
החיים שלי מאוד אינטנסיבים ומשלבים עבודה-קריירה ולימודים מסביב לשעון. אשתי מתקשרת אלי ושואלת אותי: תגיד מה דעתך שנזמין את אומן החושים גידי לבנה להופיע באירוע בת המצווה של נועה ביתנו?האמת לא הכרתי בכלל ולא חשבתי בכיון הזה. רשמתי את שמו בגוגל, הספיק לי קטע של דקה מתוך סרטון ואמרתי לה מיד: תסגרי איתו!באירוע גידי היה קליל ומצחיק. היתה לו משימה לא קלה. הקהל היה מאוד מגוון מילדים בני 6 ועד מבוגרים בני 80. עם המון קסם אישי וקסם שדורש המקצוע שלו האורחים לגמרי היו איתו.בסוף האירוע הכי הרבה תגובות קיבלתי עליו. מהדהד לי משפט שחזר על עצמו מכמה אורחים:״איך הוא עושה את זה? אם הייתי יודע הייתי הולך להיות קוסם 🤣גידי הייתי שירותי ומקסים ונחמד ואדיב.המון תודות על כך שהפכת את בת המצווה של הבת שלנו לאירוע מיוחד 🙏🏼
תומר ורד - Freemusic Djs
תומר ורד - Freemusic Djs
13:01 25 Jun 22
איש נעים, שנון וחד. מעבר למופע המהפנט, הוא נשאר איתנו גם שעות אחריו ולא הפסיק לבדר אותנו. תודה רבה, עד האירוע הבא....
Dror Lehrmann
Dror Lehrmann
09:39 07 Oct 18
בן אדם משכמו ומעלהמופע מדהים ומרתק שלא רציתי שיגמרתודה גידי,אתה קסם של בחור:)
David Woland
David Woland
02:49 07 Oct 18
הייתי בהופעה שלו בתיאטרון הקופסא. הבן אדם לא רק קוסם שאין לי מושג איך הוא עושה את מה שהוא עושה. הוא גם מצחיק ברמות.ממליץ.תודה גידי
ori toledano
ori toledano
22:10 06 Oct 18
מרגש ומלהיב, בעליכולת מדהימה לרתק ולהקסים תרתי משמע. אמן חושים כשרוני, חובה לראות.
Ronit Farjune
Ronit Farjune
20:59 25 Nov 17
בנאדם מדהים ומקצוען אמיתי! הזמנתי אותו למספר אירועים וכולם יצאו מעולים!ממליץ בחום.
Boris Vaxman
Boris Vaxman
13:45 23 Nov 17
אדיר!הזמנו אותו לבר מצווה של אחיין שלי, המופע שלו שילב הומור נקי לכל המשפחה וריתק מבוגרים וילדים כאחד, מופע נהדר ומומלץ בחום לכל אירוע.
Elad Gilady
Elad Gilady
11:50 23 Nov 17
הזמנתי את גידי ליומולדת של חברה. הוא הופיעו עם חומר מקורי, משובח ומלא הומור. מחיר מעולה ואחלה מופע.
Omry Hazut
Omry Hazut
11:49 23 Nov 17
js_loader

עוד מאמרים מעניינים

רוצים לעקוב ?

סטנדאפיסט גידי ליבנה

הזמינו מופע סטנדאפ לאירוע שלכם

מלאו את הפרטים ונשוב עליכם בהקדם
דילוג לתוכן