fbpx

סטנדאפיסט לארגונים

אם אתם מחפשים להעניק לעובדים שלכם ולכם, אירוע ייחודי, משעשע ומלא בצחוק, סטנדאפיסט לארגונים, זו בהחלט בחירה מעולה!

לכל ארגון יש נטייה להעניק יחס שונה לעובדים. ישנם אשר נוטים להשקיע יותר בעובדים ובפעילויות הפנאי וישנם אשר מעניקים לכך חשיבות פחותה. אתם מצדכם צריכים לנסות ולהבין מה אתם יכולים לעשות בדיוק על מנת להפוך את הארגון שלכם להרבה יותר מוצלח, והתשובה שלנו לכך היא שברוב המוחלט של המקרים הדבר יהיה תלוי ביחס שאתם בוחרים להעניק לעובדים שלכם.

אם אתם באמת רוצים לראות את הארגון שלכם נמצא בפסגה, אז זה יהיה חיוני להעניק לעובדים שלכם יחס יוצא מן הכלל ולעשות כל מה שאתם יכולים בכדי להפוך את זמנם הפנוי של העובדים שלכם לכזה שהם יוכלו ליהנות הרבה יותר בכל פעם שאתם מתכננים להם פעילויות.

הזמנת סטנדאפיסט לארגונים

אם למשל אתם רוצים לארגן לעובדים שלכם פעילות שכוללת הזמנה של סטנדאפיסט, אז אתם יכולים לעשות את כל זה בקלות רבה, והרי שכל שעליכם לעשות זה לשים לב שאתם בוחרים להזמין אחד שאתם בטוחים בכישוריו ויודעים שהוא יוכל לגרום לכל הנוכחים לצחוק.

הדרך הטובה ביותר לדעת בצורה מדויקת עד כמה סטנדאפיסט לארגונים כזה או אחר יוכל לעשות את העבודה שלו בצורה מוצלחת תהיה פשוט לבדוק ברשת את ההופעות של אנשי המקצוע השונים בתחום. זה יאפשר לכם להבין בתוך זמן מיהם האנשים העוסקים במלאכה, וזה הרי בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם להחליט ולדעת במי אתם מחליטים לבחור בסופו של דבר.

סטנדאפיסט לארגונים
סטנדאפיסט לארגונים

אתם יכולים ליצור קשר עם סטנדאפיסט לארגונים ולשמוע מה יש לו להציע לכם בדיוק. זה יעשה לכם סדר ויעזור לכם להבין בדיוק מהי הבחירה הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל לטובת האירוע שאתם מתכננים בעבור צוות העובדים שלכם. אתם רק צריכים לתכנן בקפידה את הערב הזה ולשים לב שאתם עושים את הטוב ביותר מבחינתכם.

אל תהססו לחשוב מחוץ לקופסה בכל הנוגע למה שאתם בוחרים לעשות ולנסות להבין בעצם איך תוכלו להפוך את הערב הזה שאתם מתכננים לעובדים לכמה שיותר כיף. זה בוודאי משהו שעשוי לגרום לכם להתלהב הרבה יותר טוב כאשר הם ייקחו חלק בפעילויות שאתם מארגנים בעבורם.

איך לבחור סטנדאפיסט מתאים?

בכדי שאתם באמת תוכלו ליהנות עם צוות העובדים שלכם בארגון, כמובן שיהיה כדאי לכם לעשות כל מה שאתם יכולים בכדי לבחור באדם המתאים ביותר בשבילכם. אחד כזה שאתם יכולים לסמוך עליו ולדעת שהוא יוכל לספק מופע יוצא מן הכלל ולהעניק לכם את התחושה שהוא באמת שווה את הכסף ששילמתם לו.

עליכם לנסות ולהבין בעצם מהן הציפיות שלכם מהאירוע שאתם מתכננים, כך שאתם לא תצטרכו להתלבט יותר מידי בכל הנוגע למה שאתם הולכים לעשות, והרי שככל שאתם תהיו יותר מסודרים עם הכוונות שלכם, אז כך אתם תוכלו לדעת בדיוק למה לצפות וזה יהפוך את כל המתרחש להרבה יותר מהנה בעבורכם.

הבחירה הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל תהיה לפנות אל סטנדאפיסט שאתם יכולים לסמוך עליו ולדעת שאתם הולכים על בטוח עם כל פרט שקשור בתכנון האירוע שלכם. ככל שאתם תהיו יותר קפדנים עם מה שאתם בוחרים לעשות, כך כמובן אתם לא תגיעו למצב שבו אתם מתכננים אירוע אשר לא עונה על הציפיות שלכם.

תתאמו את הציפיות עם הסטנדאפיסט

בכדי שאתם תוכלו לדעת בדיוק מה הולך לקרות באירוע עצמו ושלא יהיו הפתעות שלא תצפו להן, יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים לעשות כל מה שאתם יכולים על מנת לתכנן את כל הפרטים שקשורים באירוע עצמו מראש. זה ללא ספק משהו שיוכל להוביל לכך שאתם תוכלו להיות הרבה יותר מרוצים עם כל מה שקורה מהבחינה הזו. כך שאתם רק צריכים לשקול היטב את כל מה שאתם עושים ולקחת את הזמן שלכם על מנת לוודא שאתם בוחרים לעשות את המיטב.

אתם צריכים לחשוב על כל פרט שאתם מביאים בחשבון לקראת תכנון האירוע שאתם שוקדים עליו למען עובדי הארגון שלכם, שכן אם באמת תהיו קפדנים עם כל מה שאתם בוחרים לעשות ולא תהססו אפילו להביא לידי ביטוי רעיונות מקוריים, אז אתם תוכלו לראות בסופו של דבר איך הדבר מוביל לכך שיהיה לכם הרבה יותר קל לתכנן אירוע שמתאים לכל הרצונות שלכם.

חשוב לדעת שלכל סטנדאפיסט לארגונים יש את שיטת העבודה שלו וההומור שלו, והרי שלא תהיה לכם ברירה אלא לבדוק מראש את סוג ההומור של האדם שאתם בוחרים להזמין, וזאת בכדי שלא תהיו מופתעים לרעה עם איש המקצוע שאתם בוחרים להזמין. רק כך אתם באמת תוכלו לדעת שאתם בוחרים ללכת על בטוח עם הכוונות שלכם במובן הזה.

ההחלטה שלכם לא צריכות להיות יותר מידי קשות, והרי שאתם רק צריכים לתכנן את כל מה שאתם בוחרים לעשות ביחד עם איש המקצוע שאתם הולכים להזמין לאירוע שאתם מתכננים בעבור צוות העובדים שלכם כבר בזמן הקרוב.

שמים דגש על גיבוש צוות העובדים

בכדי שהארגון שלכם יוכל לתפקד בצורה שוטפת, יהיה כדאי לכם לשים את הדגש שלכם על דברים שאתם יכולים לעשות על מנת לשפר את רמת הגיבוש בין צוות העובדים שלכם בכל המישורים. אנו סבורים שאם תדעו לעשות זאת בצורה מוצלחת, אז כל הארגון שלכם יוכל להתחיל ולתפקד בצורה הרבה יותר טובה, וזה רק יטיב עמכם.

כמובן שיש לא מעט דברים שונים שאתם יכולים לעשות על מנת לשפר את הקשרים בין העובדים שלכם, ולפיכך יהיה כדאי לכם לגוון את הפעילויות שאתם בוחרים לקיים ולא להסס ללכת על מגוון רחב של פעילויות שעשויות לעניין אותם, וכך בעצם בטווח הארוך אתם תוכלו לדעת שאתם עושים את הדבר הנכון.

תחשבו על כל מה שאתם בוחרים לעשות למען העובדים שלכם כאשר אתם מתכננים להם ערב של כיף ואל תהססו לחשוב מחוץ לקופסה עם הכוונות וכל הדברים שאתם עושים בכדי לתכנן להם ערבים של כיף טהור. בסופו של דבר לא רק העובדים נהנים, אלא גם אתם, אז אל תשכחו זאת.

גידי ליבנה סטנדאפיסט
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט ישראלי אשר הופיע בתוכניות טלויזיה כמו "גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ הצחוק של טדי" ובימים אלו הוא עובד על פרוייקטים נוספים לסטנדאפ, לטלויזיה ולאינטרנט. 

להזמנת המופע השאירו פרטים

לקוחות מספרים

הינו בארוע יומולדת 50 בו גידי הופיע, ההופעה היתה מהנה, מצחיקה ועם המון הפתעות בתחום אומנות החושים.אמנות החושים היתה ברמה גבוהה ומפתיעה בצורה יוצאת מן הכלל, נותרנו פעורי פה.
אורן צדוק
אורן צדוק
20:08 01 May 23
החיים שלי מאוד אינטנסיבים ומשלבים עבודה-קריירה ולימודים מסביב לשעון. אשתי מתקשרת אלי ושואלת אותי: תגיד מה דעתך שנזמין את אומן החושים גידי לבנה להופיע באירוע בת המצווה של נועה ביתנו?האמת לא הכרתי בכלל ולא חשבתי בכיון הזה. רשמתי את שמו בגוגל, הספיק לי קטע של דקה מתוך סרטון ואמרתי לה מיד: תסגרי איתו!באירוע גידי היה קליל ומצחיק. היתה לו משימה לא קלה. הקהל היה מאוד מגוון מילדים בני 6 ועד מבוגרים בני 80. עם המון קסם אישי וקסם שדורש המקצוע שלו האורחים לגמרי היו איתו.בסוף האירוע הכי הרבה תגובות קיבלתי עליו. מהדהד לי משפט שחזר על עצמו מכמה אורחים:״איך הוא עושה את זה? אם הייתי יודע הייתי הולך להיות קוסם 🤣גידי הייתי שירותי ומקסים ונחמד ואדיב.המון תודות על כך שהפכת את בת המצווה של הבת שלנו לאירוע מיוחד 🙏🏼
תומר ורד - Freemusic Djs
תומר ורד - Freemusic Djs
13:01 25 Jun 22
איש נעים, שנון וחד. מעבר למופע המהפנט, הוא נשאר איתנו גם שעות אחריו ולא הפסיק לבדר אותנו. תודה רבה, עד האירוע הבא....
Dror Lehrmann
Dror Lehrmann
09:39 07 Oct 18
בן אדם משכמו ומעלהמופע מדהים ומרתק שלא רציתי שיגמרתודה גידי,אתה קסם של בחור:)
David Woland
David Woland
02:49 07 Oct 18
הייתי בהופעה שלו בתיאטרון הקופסא. הבן אדם לא רק קוסם שאין לי מושג איך הוא עושה את מה שהוא עושה. הוא גם מצחיק ברמות.ממליץ.תודה גידי
ori toledano
ori toledano
22:10 06 Oct 18
מרגש ומלהיב, בעליכולת מדהימה לרתק ולהקסים תרתי משמע. אמן חושים כשרוני, חובה לראות.
Ronit Farjune
Ronit Farjune
20:59 25 Nov 17
בנאדם מדהים ומקצוען אמיתי! הזמנתי אותו למספר אירועים וכולם יצאו מעולים!ממליץ בחום.
Boris Vaxman
Boris Vaxman
13:45 23 Nov 17
אדיר!הזמנו אותו לבר מצווה של אחיין שלי, המופע שלו שילב הומור נקי לכל המשפחה וריתק מבוגרים וילדים כאחד, מופע נהדר ומומלץ בחום לכל אירוע.
Elad Gilady
Elad Gilady
11:50 23 Nov 17
הזמנתי את גידי ליומולדת של חברה. הוא הופיעו עם חומר מקורי, משובח ומלא הומור. מחיר מעולה ואחלה מופע.
Omry Hazut
Omry Hazut
11:49 23 Nov 17
js_loader

עוד מאמרים מעניינים

רוצים לעקוב ?

סטנדאפיסט גידי ליבנה

הזמינו מופע סטנדאפ לאירוע שלכם

מלאו את הפרטים ונשוב עליכם בהקדם
דילוג לתוכן