fbpx

סטנדאפיסטים מומלצים 

מה הופך סטנדאפיסטים למומלצים? יש לא מעט סטנדאפיסטים בארץ. איך אפשר לבחור מבין כולם את ההוא שיעשה לנו את זה? לפניכם טיפים יעילים ופשוטים לביצוע, שבאמצעותם תוכלו לדעת על כל סטנדאפיסט אם הוא אכן מומלץ עבורכם. רמז: לא בטוח שזה מי שלוקח את המחיר הגבוה ביותר או שיודע לצייץ משפטים מצחיקים בטוויטר. כך תמצאו סטנדאפיסט מומלץ.

מתים למות – מצחוק

כולנו מחפשים סטנדאפיסטים מומלצים פשוט כדי להיקרע מצחוק. מה יש בו, בצחוק הנכסף הזה, שאנחנו מחכים להיסחף בו עד טירוף חושים? מה יש בהומור שפשוט הופך את החיים ליפים יותר?

  • צחוק טוב באמת הוא חוויה משחררת. הגוף לא יכול להישאר מתוח בצחוק, הוא מרפה ומשחרר שליטה וזה כבר מקל על הכתפיים של כולנו…
  • הצחוק מקיים את הכלל הישן: שניים זה יותר מאחד ועוד אחד, וכששני אנשים צוחקים יחד – כל אחד מהצחוקים גדול הרבה יותר. וכך, הצחוק מחבר בין כולם, והופך לחוויה חברתית אדירה.
  • הומור צובע את כל מה שקורה בוורוד. יאללה, צוחקים! עלי ועליך, אין מה לקחת ללב. זה מפחית מטען רגשי מדברים נעימים פחות.
  • מופע סטנדאפ טוב הוא כיף גדול במיוחד, כי הוא לא דורש מאתנו שום דבר, וגורם לנו להתמלא באנרגיות!

 

יש לנו את כל הסיבות שבעולם למות מצחוק. בעצם, למות למות מצחוק.

 

ו… מתי זה קורה?

אז איך לכל הרוחות מגיעים לצחוק המאושר הזה? סטנדאפיסטים הם ללא ספק הפתרון הטוב ביותר: זמין, מקפיץ, לא דורש מאמץ וסוחף את כולם. אבל מה לעשות, לא כל סטנדאפיסט עושה לנו את זה!  אם נעשה חיפוש קטן, יש ה-מ-ו-ן שמות של סטנדאפיסטים מומלצים.  באיזה סטנדאפיסט מומלץ לבחור?

סטנדאפיסטים מומלצים
סטנדאפיסטים מומלצים

סטנדאפיסט מומלץ – מה מיוחד בו

ניסיון

לניסיון יש משמעות רבה ביכולת של סטנדאפיסט לעמוד מול קהל, לאלתר, להתאים וגם ליצור חומר טוב. זהו אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר אם לא החשוב מביניהם: סטנדאפיסט מנוסה הוא סטנדאפיסט מומלץ. נקודה.

 

מי שמע? מי מכיר?

יש לכם חבר/ בן משפחה שממליץ באופן אישי על הסטנדאפיסט? אם מישהו אמין ממליץ, הרי שזהו סטנדאפיסט מומלץ. אם כלי תקשורת ומבקרים מקצועיים ממליצים על הסטנדאפיסט, על אחת כמה וכמה.

 

רושם ראשוני: רמה, רהיטות, נראות

מה אפשר לראות בכמה מילים? שום דבר. אדם יכול לדבר בשטף, נפוח כולו, ולבסוף להתגלות כסטנדאפיסט בינוני ומטה שחוץ מביטחון עצמי אין לו כלום.

 

מה רושם ראשוני יכול לגלות

  • רמה אישית – שמלמדת על רמה של הומור.
  • ביטחון עצמי הוא אכן חלק חשוב במופע הסטנדאפ, דיבור רהוט נינוח וזורם מלמד על סטנדאפיסט שיעמוד היטב על במה.
  • גם לנראות יש תפקיד. איך אומרים? מי שנראה כמו משולש הוא כנראה מורה להנדסה.

 

רושם ראשוני של סטנדאפיסט שאינו מומלץ

  • גמגום, קול לוחש, דיבור עצבני
  • הפרזת יתר, "הייתי הסטנדאפיסט של מלכת אנגליה"
  • דיבור זול ונמוך = חוסר רמה

 

לא סתם מומלץ, מומלץ בשבילכם

יש דברים שמשתנים בין בני אדם, מצבים ואירועים. למה אתם מזמינים סטנדאפיסט? מהו הפורמט, גודל האירוע ומי הקהל? כל אילו קובעים – מיהו הסטנדאפיסט המומלץ עבורכם. כי בסוף, אתם רוצים להנות ביחד, עם כולם, לצחוק בלב שקט ובראש נקי.

 

כדי שכל אחד ייהנה

יש סטנדאפיסטים שמצהירים כי הם חסרי מעצורים, אחרים שומרים על הומור נקי. חשוב לשים לב לתוכן של הסטנדאפ, כדי להימנע מאי נוחות. סטדנאפיסט שמופיע בעיקר במסיבות רווקים ובפאבים עלול למצוא את עצמו מביך קהל דתי, למשל.

טיפ: סטנדאפיסט מומלץ באמת, הוא כזה שמסוגל להתכוונן בהתאם למצב. עצם היכולת הזאת מעידה על חיבור עמוק לקהל, שזה נושא חשוב בסטנדאפ. עם סטנדאפיסט שיודע להתאים את עצמו כל אחד ייהנה. ניתן גם לחשוב על סטנדאפ עפ ערך מוסף כלשהו, למשל סטנדאפיסט מוזיקאי או סטנדאפית שהוא גם אמן חושים

 

תוכן ספציפי

אם אתם רוצים לשבת ולראות קטע קומי כלשהו, לצחוק בכיף וזה הכול – מצוין.

אבל אם אתם מחפשים סטנדאפ לאירוע מיוחד, לגיבוש עובדים, לארגונים, לאוניברסיטה או ליום מיוחד פרטי שלכם – עוד יותר מצוין. כאן אתם צריכים לבחור בסטנדאפיסט שמחובר לכאן ועכשיו, למה שקורה. כזה שישלב בחינניות מוטיבים מהחברה שלכם במקרה של ערב גיבוש, או מכלת הבת מצווה במקרה שמדובר בבת מצווה… בקיצור, התאמה מקסימלית לתוכן.

 

אלתור – זה שם המשחק

מה עוד? אלתור! סטנדאפ שצוחק עלינו, הקהל, הוא הרבה יותר מצחיק ממצחיק. חוצמזה שלא ברור למה, אבל אלתור יוצר סטנדאפ קורע. אולי פחות חכם, אולי פחות שנון, ואי אפשר לבסס עליו את כל המופע – אבל גם אי אפשר בלעדיו. אלתור זה מאסט בסטנדאפ.

המלצה שלנו: אתגרו את הסטנדאפיסט ותדעו אם הוא מומלץ! בקשו ממנו להצחיק אתכם, לצחוק על משהו שתספרו לו – ערכו לו מבחן קטן וכך תדעו אם הוא באמת יודע לאלתר. אם  הוא הצחיק אתכם, הוא יצחיק אתכם.

 

סטנדאפיסטים מומלצים – מה המחיר מספר לנו?

גם למספרים יש מה לספר, והם יכולים להעיד על יושרה, הגינות וביטחון של סטנדאפיסטים מומלצים. סטנדאפיסט מומלץ הוא כזה שלוקח מחיר הגון, המשקף את איכות הסטנדאפ שלו אבל בשום אופן לא סוחט.

לנוחותכם, טבלה לסיכום מחירים בהתאם לרמת הסטדנאפיסט:

 

רמה טווח מחיר מומלץ
סטנדאפיסט מתחיל 2000 – 2500 ש"ח
סטנדאפיסט מנוסה 3500 – 6500 ש"ח
טאלנט, סטנדאפיסט מוכר 10,000 ש"ח ויותר… ללא גבול

 

טיפ: מחיר נמוך מדי, מעורר חשד. אל תתפתו למחיר נמוך, לפעמים הוא משקף ביטחון עצמי נמוך ורמת ניסיון מפוקפקת

אנחנו אוהבים לצחוק ואוהבים לעשות את זה מכל הלב, אז כדי שזה יקרה ויהיה פשוט כיף אנחנו זקוקים לסטנדאפ טוב. תמיד מומלץ לבחור בסטנדאפיסט מנוסה, שכל יום קורע אנשים מצחוק בלי להתאמץ. סטנדאפיסטים מומלצים הם כאלה שיעשו לנו את זה, יגרמו לנו לפנטז על הפעם הבאה. יהיה מצחיק!

סטנדאפיסטים מומלצים
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט ישראלי אשר הופיע בתוכניות טלויזיה כמו "גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ הצחוק של טדי" ובימים אלו הוא עובד על פרוייקטים נוספים לסטנדאפ, לטלויזיה ולאינטרנט. 

להזמנת המופע השאירו פרטים

לקוחות מספרים

הינו בארוע יומולדת 50 בו גידי הופיע, ההופעה היתה מהנה, מצחיקה ועם המון הפתעות בתחום אומנות החושים.אמנות החושים היתה ברמה גבוהה ומפתיעה בצורה יוצאת מן הכלל, נותרנו פעורי פה.
אורן צדוק
אורן צדוק
20:08 01 May 23
החיים שלי מאוד אינטנסיבים ומשלבים עבודה-קריירה ולימודים מסביב לשעון. אשתי מתקשרת אלי ושואלת אותי: תגיד מה דעתך שנזמין את אומן החושים גידי לבנה להופיע באירוע בת המצווה של נועה ביתנו?האמת לא הכרתי בכלל ולא חשבתי בכיון הזה. רשמתי את שמו בגוגל, הספיק לי קטע של דקה מתוך סרטון ואמרתי לה מיד: תסגרי איתו!באירוע גידי היה קליל ומצחיק. היתה לו משימה לא קלה. הקהל היה מאוד מגוון מילדים בני 6 ועד מבוגרים בני 80. עם המון קסם אישי וקסם שדורש המקצוע שלו האורחים לגמרי היו איתו.בסוף האירוע הכי הרבה תגובות קיבלתי עליו. מהדהד לי משפט שחזר על עצמו מכמה אורחים:״איך הוא עושה את זה? אם הייתי יודע הייתי הולך להיות קוסם 🤣גידי הייתי שירותי ומקסים ונחמד ואדיב.המון תודות על כך שהפכת את בת המצווה של הבת שלנו לאירוע מיוחד 🙏🏼
תומר ורד - Freemusic Djs
תומר ורד - Freemusic Djs
13:01 25 Jun 22
איש נעים, שנון וחד. מעבר למופע המהפנט, הוא נשאר איתנו גם שעות אחריו ולא הפסיק לבדר אותנו. תודה רבה, עד האירוע הבא....
Dror Lehrmann
Dror Lehrmann
09:39 07 Oct 18
בן אדם משכמו ומעלהמופע מדהים ומרתק שלא רציתי שיגמרתודה גידי,אתה קסם של בחור:)
David Woland
David Woland
02:49 07 Oct 18
הייתי בהופעה שלו בתיאטרון הקופסא. הבן אדם לא רק קוסם שאין לי מושג איך הוא עושה את מה שהוא עושה. הוא גם מצחיק ברמות.ממליץ.תודה גידי
ori toledano
ori toledano
22:10 06 Oct 18
מרגש ומלהיב, בעליכולת מדהימה לרתק ולהקסים תרתי משמע. אמן חושים כשרוני, חובה לראות.
Ronit Farjune
Ronit Farjune
20:59 25 Nov 17
בנאדם מדהים ומקצוען אמיתי! הזמנתי אותו למספר אירועים וכולם יצאו מעולים!ממליץ בחום.
Boris Vaxman
Boris Vaxman
13:45 23 Nov 17
אדיר!הזמנו אותו לבר מצווה של אחיין שלי, המופע שלו שילב הומור נקי לכל המשפחה וריתק מבוגרים וילדים כאחד, מופע נהדר ומומלץ בחום לכל אירוע.
Elad Gilady
Elad Gilady
11:50 23 Nov 17
הזמנתי את גידי ליומולדת של חברה. הוא הופיעו עם חומר מקורי, משובח ומלא הומור. מחיר מעולה ואחלה מופע.
Omry Hazut
Omry Hazut
11:49 23 Nov 17
js_loader

עוד מאמרים מעניינים

רוצים לעקוב ?

סטנדאפיסט גידי ליבנה

הזמינו מופע סטנדאפ לאירוע שלכם

מלאו את הפרטים ונשוב עליכם בהקדם
דילוג לתוכן