fbpx

סטנדאפיסטים מובילים

סטנדאפיסטים מובילים הם כאלה שהצליחו להיות הכי טובים ולעשות את זה להכי הרבה אנשים. סטנדאפיסטים מובילים הם לא רק מצחיקים למות, הם גם אנשים שפשוט כיף לראות. מה הופך סטנדאפיסטים למובילים? איך אפשר לדעת שהם כאלה? בדרך כלל לא תלוי עליהם שלט "סטנדאפיסט מוביל". אז מה בכל זאת אפשר לדעת? כך תמצאו ותבחרו סטנדאפיסטים מובילים

יש לצחוק ויש לצחוק

כשמדובר בסטנדאפ, ישר אנחנו חושבים על הצחוק. מה לעשות, יצורים אנוכיים אנחנו ומה שעומד בראש שלנו זה החוויה שלנו. אז סטנדאפ בשבילנו זה במילים אחרות – איזה כיף, הולכים לצחוק!

אז האמת שסטנדאפ אכן זכה ע"י מחקרים לתואר – "צורת הבידור המצחיקה ביותר שיש". אבל את האמת הרי כולנו יודעים, יש סטנדאפ ויש סטנדאפ. לפעמים צוחקים מכל הלב, נשפכים מרוב צחוק על הרצפה, שוכחים מכל העולם ומרגישים בעננים. ולפעמים, צחוק פה חיוך שם וגיחוך קל, בשביל ההרגשה הטובה. מה יוצר את ההבדל בין שני המצבים? כמובן, הכל תלוי בסטנדאפיסט.

סטנדאפיסט מוביל הוא כזה שאין לגביו ספקות. כשמדובר בסטנדאפיסט מוביל אנחנו יודעים בוודאות שכווולם הולכים לצחוק, ולא סתם לצחוק. להיות בעננים.

סטנדאפיסטים מובילים – מה הופך אותם לכאלה

סטנדאפיסטים יש לא מעט, סטנדאפיסטים מובילים? זה כבר עניין אחר. אז כמו שכבר אמנו, חשוב לנו דווקא סטנדאפיסט מוביל.

שימו לב: לכל סטנדאפיסט יש סגנון אישי. יש כאלה שדווקא הרוגע הנונשלנט שבו הם מגישים את ההומור הקורע גורם לכולם להישפך, ויש כאלה שמאופיינים באובר-דרמטיות קולנית שסוחפת את כולם למחוזות הצחוק הסוערים. בקיצור, יש המון מקום לגיוון, שונות ומאפיינים אינדיבידואלים.

אבל כעת נתמקד דווקא במספר מאפיינים חשובים, שיש לכל הסטנדאפיסטים המובילים:

סטנדאפיסטים מובילים
סטנדאפיסטים מובילים

ביטחון עצמי

תארו לכם שמישהו עומד מולכם מזיע כולו, הפרפרים בבטן ניכרים בכל תנועה ומילה שלו, והוא מספר לכם בדיחה קורעת. תרגישו בנוח לצחוק? יהיה כיף להקשיב לו בכלל? סטנדאפיסט מוביל חייב להיות בטוח בעצמו, להציע את ההומור ברוגע, בטבעיות. זה יוצר תחושת שחרור ופאן ומאפשר לצחוק בכיף.

 

כריזמה

להיות סטנדאפיסט מוביל מתחיל בלהיות בנאדם מוביל. אחד שיודע להחזיק קהל ולתפוס במה, לעשות את זה נכון ולגרום לכולם להקשיב לו. אם לא נקשיב, איך נדע בכלל אם הוא מצחיק?

 

מקוריות

יש נושאים שחוקים ובדיחות לעוסות לאינספור. לא רק שהומור כזה לא ממש מצחיק, הוא גם מכעיס. "סליחה, אתה קורא לעצמך סטנדאפיסט?…" סטנדאפיסט מוביל חייב להיות מקורי, להביא תכנים משלו וצורת הגשה משלו. תפיסה מקורית של המציאות מאפשרת ראייה של הזווית ההומוריסטית, וזה הבסיס לסטנדאפ טוב. מקוריות היא מפתח לרמה גבוהה של הומור.

 

אלתור וספונטניות

סטנדאפיסט מוביל צריך לדעת לזרום עם הסיטואציה, ולא להישאר מקובע לטקסט כתוב. ההומור הטוב ביותר הוא זה שלא נכתב מראש אלא פשוט צץ תוך כדי, בהקשבה לקהל ולהתרחשויות. למה זה ההומור הכי טוב? כי הוא גם מרגש – הרי אנחנו רואים את זה קורה! וגם מפתיע במיוחד. זה יוצא פשוט קורע מצחוק, וכמו שנאמר: קורה זה קורע – מה שקורה כאן ועכשיו זה מה שהכי קורע.

 

רבגוניות

כל אחד וההומור שלו, ויש לא מעט סוגים. יש המדוכאים שאוהבים הומור שחור, יש אנשים שאף פעם לא יצחקו מבדיחות על נושאים כאובים או אירוניה, ויש כאלה שהכי אוהבים לראות אנשים שמחליקים על בננה. איך אפשר לקלוע לטעם של כולם? זה קשה, אבל עובדה שסטנדאפיסטים מובילים עושים את זה ומצליחים להצחיק את כל סוגי הצופים. זה חשוב במיוחד במופע סטנדאפ פרטי שבו משקיעים כדי שכולם יהנו, כחוויה חברתית משותפת.

 

איך אפשר לדעת אם סטנדאפיסט הוא מוביל?

אז הבנו מיהו סטנדאפיסט מוביל ומה הופך אותו לכזה. אבל נותרנו רק עם בעיה אחת – איך בדיוק יודעים על סטנדאפיסט שהוא נניח טוב באלתור? והאם יש גלאי כריזמה לאבחון סטנדאפיסטים מובילים?

יש 3 דרכים מרכזיות לברר את זה, וכל אחת מהן מספקת מידע על היבטים אחרים של הסטדנאפ.

 

הדרך מה עושים? מה יודעים
חיפוש ברשתות החברתיות מקדישים קצת זמן לשיטוט ברשתות החברתיות. קוראים תגובות והתרשמויות של צופים, ציונים והגדרות שניתנו ע"י כלי תקשורת, מתרשמים מהאתר של הסטנדאפיסט עצמו. כדאי לחפש תגובות של מובילי דעת קהל וידוענים, שאתם מכירים וסומכים עליהם. זה חשוב במיוחד.

מצליבים את כל סוגי המידע הללו ומקבלים תמונת פרופיל.

בדרך זו ניתן להשיג מידע על מגוו רב של תכונות, למשל –

  • אלתור – תגובות צופים יכולות ללמד על יכולת האלתור של הסטנדאפיסט
  • רבגוניות – שימוש במגוון סוג הומור

בקיצור, דורש השקעה אבל לא כדאי לוותר על דרך הבירור החשובה הזאת

לשאול חברים-ות אין חכם כבעל הניסיון. חברים וחברות, בני ובנות משפחה שצפו במופעי סטנדאפ במהלך חייהם יכולים לספק המלצות שהן אמינות במיוחד. למה? כי אנחנו יודעים מי הממליץ ומה הטעם האישי שלו, האם לסמוך עליו ועד כמה… בקיצור, השיטה הישנה והטובה שאין לה תחליף. חברים שצפו יכולים לספק מידע חשוב, לתת טייטל "סטנדאפיסט מוביל/ לא מוביל" ולספר לכם על –

  • מקוריות, הומור חכם, רמה גבוהה של הומור

את זה כדאי לברר עם מי שאתם סומכים עליו והוא בדיעה שלכם. כדאי להצליב את המידע מהחברים עם המלצות של ידוענים ומובילי דעה שמועדפים עליכם.

שיחת טלפון קצרה עם הסטנדאפיסט המועמד שיחה קצרה ללא התחייבות, כביכול בשביל בירור פרטים טכניים או קבלת הצעת מחיר וכדו'. היו מרוכזים וקשובים לנימת הקול ולדקויות בדיבור. התרשמות ראשונית מהסטנדאפיסט תיתן לכם מידע אמתי על –

  • ביטחון עצמי, כריזמה
  • ספונטניות, זרימה
  • רמה אישית גבוהה

 

חברו את כל המידע שקיבלתם והוא יוביל אתכם לסטנדאפיסט המוביל. כי יש לצחוק ויש לצחוק, יש סטנדאפיסטים ויש סטנדאפיסטים מובילים. פנו עוד היום לגידי ליבנה, ואתם הולכים לצחוק עד כאב בצלעות, אל תסתפקו בפחות!

סטנדאפיסטים מובילים
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט ישראלי אשר הופיע בתוכניות טלויזיה כמו "גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ הצחוק של טדי" ובימים אלו הוא עובד על פרוייקטים נוספים לסטנדאפ, לטלויזיה ולאינטרנט. 

להזמנת המופע השאירו פרטים

לקוחות מספרים

הינו בארוע יומולדת 50 בו גידי הופיע, ההופעה היתה מהנה, מצחיקה ועם המון הפתעות בתחום אומנות החושים.אמנות החושים היתה ברמה גבוהה ומפתיעה בצורה יוצאת מן הכלל, נותרנו פעורי פה.
אורן צדוק
אורן צדוק
20:08 01 May 23
החיים שלי מאוד אינטנסיבים ומשלבים עבודה-קריירה ולימודים מסביב לשעון. אשתי מתקשרת אלי ושואלת אותי: תגיד מה דעתך שנזמין את אומן החושים גידי לבנה להופיע באירוע בת המצווה של נועה ביתנו?האמת לא הכרתי בכלל ולא חשבתי בכיון הזה. רשמתי את שמו בגוגל, הספיק לי קטע של דקה מתוך סרטון ואמרתי לה מיד: תסגרי איתו!באירוע גידי היה קליל ומצחיק. היתה לו משימה לא קלה. הקהל היה מאוד מגוון מילדים בני 6 ועד מבוגרים בני 80. עם המון קסם אישי וקסם שדורש המקצוע שלו האורחים לגמרי היו איתו.בסוף האירוע הכי הרבה תגובות קיבלתי עליו. מהדהד לי משפט שחזר על עצמו מכמה אורחים:״איך הוא עושה את זה? אם הייתי יודע הייתי הולך להיות קוסם 🤣גידי הייתי שירותי ומקסים ונחמד ואדיב.המון תודות על כך שהפכת את בת המצווה של הבת שלנו לאירוע מיוחד 🙏🏼
תומר ורד - Freemusic Djs
תומר ורד - Freemusic Djs
13:01 25 Jun 22
איש נעים, שנון וחד. מעבר למופע המהפנט, הוא נשאר איתנו גם שעות אחריו ולא הפסיק לבדר אותנו. תודה רבה, עד האירוע הבא....
Dror Lehrmann
Dror Lehrmann
09:39 07 Oct 18
בן אדם משכמו ומעלהמופע מדהים ומרתק שלא רציתי שיגמרתודה גידי,אתה קסם של בחור:)
David Woland
David Woland
02:49 07 Oct 18
הייתי בהופעה שלו בתיאטרון הקופסא. הבן אדם לא רק קוסם שאין לי מושג איך הוא עושה את מה שהוא עושה. הוא גם מצחיק ברמות.ממליץ.תודה גידי
ori toledano
ori toledano
22:10 06 Oct 18
מרגש ומלהיב, בעליכולת מדהימה לרתק ולהקסים תרתי משמע. אמן חושים כשרוני, חובה לראות.
Ronit Farjune
Ronit Farjune
20:59 25 Nov 17
בנאדם מדהים ומקצוען אמיתי! הזמנתי אותו למספר אירועים וכולם יצאו מעולים!ממליץ בחום.
Boris Vaxman
Boris Vaxman
13:45 23 Nov 17
אדיר!הזמנו אותו לבר מצווה של אחיין שלי, המופע שלו שילב הומור נקי לכל המשפחה וריתק מבוגרים וילדים כאחד, מופע נהדר ומומלץ בחום לכל אירוע.
Elad Gilady
Elad Gilady
11:50 23 Nov 17
הזמנתי את גידי ליומולדת של חברה. הוא הופיעו עם חומר מקורי, משובח ומלא הומור. מחיר מעולה ואחלה מופע.
Omry Hazut
Omry Hazut
11:49 23 Nov 17
js_loader

עוד מאמרים מעניינים

רוצים לעקוב ?

סטנדאפיסט גידי ליבנה

הזמינו מופע סטנדאפ לאירוע שלכם

מלאו את הפרטים ונשוב עליכם בהקדם
דילוג לתוכן