fbpx

סטדנאפ נקי

סטנדאפ נקי, מכבד, הולם ועדיין קורע מצחוק? כן, יש חיה כזו! המופע של גידי ליבנה מותאם לקהלים שמעוניינים בשפה נאותה, ללא גסויות וללא בוטות. מילדים ועד מבוגרים – כולם יכולים לצחוק וליהנות מהמופע ללא הפסקה ובראש שקט, מבלי לחשוש מטיב המלל. 

ערב ללא גסויות: למה? למי? ומתי?

הומור גס היה מאז ומעולם נתיב שבו השתמשו סטנדאפיסטים שונים לאורך הקריירה. זוהי דרך נוקבת וזכירה לטפח את הסטנדאפיסט ואת דרך ההגשה האופיינית לו, אבל מדובר גם בדרך מסוימת שבה אפשר להסתכל על העולם ולבטא אותו בלי פילטרים ומחסומים, בלי מעצורים ובלי לעצור כדי לחשוב על השלכות ההתבטאות.

יחד עם זאת, ישנם ציבורים שאינם מתחברים לסוג זה של הומור ויעדיפו סטנדאפ נקי, שבו הגסויות לא רק שאינן מככבות, אלא שכלל לא לוקחות חלק. לא מדובר רק בהעדפה או בצורך בחוויית הומור שונה, אלא גם בקהלים שדרושה מולם רגישות והגשה הולמת יותר, כמו הציבור הדתי או בני נוער.

 

סטנדאפ נקי שמגיע עד אליכם

הודות לכשרון הקומי וההגשה הייחודית של הסטנדאפיסט גידי ליבנה, תוכלו ליהנות ממופע סטנד אפ נקי, עם זווית ראייה מפתיעה ומצחיקה על העולם ומבלי שדבר יעיב על הבדיחה הטובה. הניסיון הבימתי והטלוויזיוני שגידי מביא עמו, מאפשרים לקהל להתחבר אליו בקלות ויוצרים התאמה בקרב כל סוגי הקהלים והגילאים.

סטדנאפ נקי
סטדנאפ נקי

מה כולל המופע של גידי ליבנה?

הסטנדאפיסט והקוסם שהפיל את שופטי "גוט טאלנט ישראל" מהכיסאות, החל כקוסם אמן חושים ואט אט התפתח גם לכדי יצירת מופעי סטנדאפ בהם הוא שוזר קטעי טלפתיה וקוסמות מרתקים. התוצאה מפתיעה ומצחיקה עד דמעות גם יחד, שכן המופע כולו מועבר בצורה קומית בלתי פוסקת, יחד עם סגנון הגשה ציני ופאנצ'ים בתזמון מדויק.

 

מופע סטנדאפ ללא גסויות

אומרים שקומיקאי טוב הוא אדם שהיינו רואים בו חבר אמת וגידי ליבנה הוא אכן כזה: מתחבר בקלות וקלילות לכל סוגי הקהלים האפשריים ומעביר מופע מושחז, שנון, גדוש בקסם ובאנרגיה.

הניסיון שצבר גידי ליבנה עשיר ביותר וחולש על פני 15 שנות הופעות חיות על במות הסטנדאפ המוכרות והנחשבות של ישראל (נמנה עם אמני הבית של ה"קאמל קומדי קלאב" המפורסם) ומציע גם מופע איכותי וחד בשפה נקייה ואיכותית, ללא גסויות וללא התבטאויות בלתי הולמות.

הדבר הופך את גידי לסטנדאפיסט המועדף בקרב קהלים שונים, שכן ניתן יהיה להזמין אותו לכל אירוע מבלי לחשוש ממערכונים, הומור או התבטאויות שאינן מתאימות או פוגעניות.

 

סטנדאפ נקי המשלב אמנות חושים

אמן חושים מוציא את ה"רגיל" מהאירוע והופך אותו למופע עתיר קסם, פלאים והפתעות, שבו כל האורחים נותרים מתפעלים והם זוכרים את החוויה לאורך זמן. במופעים מהסוג הזה, הקהל איננו יושב בשקט – אמן החושים יבקש מתנדבים מהקהל, יערוך עליהם חלק מהקסמים ותרגילי טלפתיה שונים וידאג להפוך לשיא המסיבה.

המופע של גידי ליבנה משלב בתוכו גם קטעים מעולם אמנות החושים, הטלפתיה והסוגסטיה, כך שמלבד צחוק בלתי פוסק, תוכלו לזכות גם בתדהמה והפתעה שיפכו את האירוע לבלתי נשכח. מופע זה איננו כולל תכנים בלתי הולמים או שימוש בשפה גסה ועל כן מתאים גם לילדים, לקהל מהציבור הדתי והחרדי, לקהלים של אורחים מחו"ל, כנסים מקצועיים וכל חוג או קבוצה שמעוניינת בכך.

 

מופעים מתאימים לדתיים

הקהל הדתי מעוניין במופעים איכותיים, ברמה גבוהה ורק מטעם אנשים מנוסים ובעלי מוניטין שיוכלו להגיע לתוצאה הנדרשת. כדי למצוא מופעי סטנדאפ מתאימים לדתיים, חשוב לבדוק שהמופיע הוא אדם שמציע מספר מופעים או "תסריטי מופע" שונים, כך שיוכלו להתאים גם לקהל שמעוניין בשפה נקייה ומכובדת וכן בתוכן הולם וצנוע.

שנית, עליהם לוודא שהאמן עונה על הציפיות שלהם באירוע, הן מבחינת סוג התכנים שהמופע עצמו כולל והן מבחינת משך הזמן, התחום הגיאוגרפי שבו הוא פועל, העלויות והזמינות.

 

סטנדאפ לתיכון

תיכוניסטים אוהבים הומור ובעיקר כזה שמחבר ביניהם על ידי בדיחות, פאנצ'ים והומור חד ומושחז שמסוגל להפנות את עצמו גם לעולם התלמידים עצמם אך גם למה שסביבם כמו יחסי אהבה וחברות, יחסי מורים-תלמידים, בגרויות, חופשות, חיי משפחה, טסט נהיגה, הצו הראשון ועוד.

יחד עם זאת, הומור שמבוצע ברישול, דרך גסויות רבות והתייחסות פוגענית למין או מגדר הם אינם דברים מקובלים במסגרת החינוכית, בטח שלא כאשר במופע נוכחים גם צוות המורים ואולי גם הורים, כך שהדבר יוצר אי נעימות ואף מבוכה לכל המשתתפים. על כן המופע של גידי ליבנה הוא סטנדאפ לתיכון המועבר בצורה נקייה, אך לא פחות שנונה וקולחת, שלא תשאיר עין יבשה בקהל.

 

סטנדאפ לנוער

תנועות נוער, ארגוני נוער, מיזמים, עיר הנוער ועוד שלל מקומות נוהגים להזמין אמנים שיופיעו בקרב הנוער. כידוע, אמן שהוזמן להופעת נוער נחשב לאייטם "חם" ולכן עליו להיות אדם מנוסה מאוד בהגשה של תכנים לגילאי בני הנוער ובעל מוניטין מצוין.

סטנדאפ לנוער הוא התשובה לכל קבוצה שמעוניינת בערב הומוריסטי, מפתיע, מצחיק ומפעיל, שבו אפשר ליהנות ללא הגבלה ולהמשיך לדבר על התרחשויות המופע גם אחרי. גם כאן לא יהיו שום גסויות או דיבור מלוכלך מצידו של ליבנה והמופע נכתב ומועבר כך שהוא יכול לעבור התאמה גם לסקאלה הצעירה ביותר של בני הנוער.

 

איכותי וקורע

אם יש לכם אירוע מנהלים, כנס בוגרים, אירוע פרטי משמח, מסיבת סיום בגרויות או כל סיבה אחרת למסיבה – גידי ליבנה יגיע עד אליכם לעשות שמח! המופע נקי מגסויות או תכנים בלתי הולמים ומתאים לכל סיטואציה.

שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט ישראלי אשר הופיע בתוכניות טלויזיה כמו "גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ הצחוק של טדי" ובימים אלו הוא עובד על פרוייקטים נוספים לסטנדאפ, לטלויזיה ולאינטרנט. 

להזמנת המופע השאירו פרטים

לקוחות מספרים

הינו בארוע יומולדת 50 בו גידי הופיע, ההופעה היתה מהנה, מצחיקה ועם המון הפתעות בתחום אומנות החושים.אמנות החושים היתה ברמה גבוהה ומפתיעה בצורה יוצאת מן הכלל, נותרנו פעורי פה.
אורן צדוק
אורן צדוק
20:08 01 May 23
החיים שלי מאוד אינטנסיבים ומשלבים עבודה-קריירה ולימודים מסביב לשעון. אשתי מתקשרת אלי ושואלת אותי: תגיד מה דעתך שנזמין את אומן החושים גידי לבנה להופיע באירוע בת המצווה של נועה ביתנו?האמת לא הכרתי בכלל ולא חשבתי בכיון הזה. רשמתי את שמו בגוגל, הספיק לי קטע של דקה מתוך סרטון ואמרתי לה מיד: תסגרי איתו!באירוע גידי היה קליל ומצחיק. היתה לו משימה לא קלה. הקהל היה מאוד מגוון מילדים בני 6 ועד מבוגרים בני 80. עם המון קסם אישי וקסם שדורש המקצוע שלו האורחים לגמרי היו איתו.בסוף האירוע הכי הרבה תגובות קיבלתי עליו. מהדהד לי משפט שחזר על עצמו מכמה אורחים:״איך הוא עושה את זה? אם הייתי יודע הייתי הולך להיות קוסם 🤣גידי הייתי שירותי ומקסים ונחמד ואדיב.המון תודות על כך שהפכת את בת המצווה של הבת שלנו לאירוע מיוחד 🙏🏼
תומר ורד - Freemusic Djs
תומר ורד - Freemusic Djs
13:01 25 Jun 22
איש נעים, שנון וחד. מעבר למופע המהפנט, הוא נשאר איתנו גם שעות אחריו ולא הפסיק לבדר אותנו. תודה רבה, עד האירוע הבא....
Dror Lehrmann
Dror Lehrmann
09:39 07 Oct 18
בן אדם משכמו ומעלהמופע מדהים ומרתק שלא רציתי שיגמרתודה גידי,אתה קסם של בחור:)
David Woland
David Woland
02:49 07 Oct 18
הייתי בהופעה שלו בתיאטרון הקופסא. הבן אדם לא רק קוסם שאין לי מושג איך הוא עושה את מה שהוא עושה. הוא גם מצחיק ברמות.ממליץ.תודה גידי
ori toledano
ori toledano
22:10 06 Oct 18
מרגש ומלהיב, בעליכולת מדהימה לרתק ולהקסים תרתי משמע. אמן חושים כשרוני, חובה לראות.
Ronit Farjune
Ronit Farjune
20:59 25 Nov 17
בנאדם מדהים ומקצוען אמיתי! הזמנתי אותו למספר אירועים וכולם יצאו מעולים!ממליץ בחום.
Boris Vaxman
Boris Vaxman
13:45 23 Nov 17
אדיר!הזמנו אותו לבר מצווה של אחיין שלי, המופע שלו שילב הומור נקי לכל המשפחה וריתק מבוגרים וילדים כאחד, מופע נהדר ומומלץ בחום לכל אירוע.
Elad Gilady
Elad Gilady
11:50 23 Nov 17
הזמנתי את גידי ליומולדת של חברה. הוא הופיעו עם חומר מקורי, משובח ומלא הומור. מחיר מעולה ואחלה מופע.
Omry Hazut
Omry Hazut
11:49 23 Nov 17
js_loader

עוד מאמרים מעניינים

רוצים לעקוב ?

סטנדאפיסט גידי ליבנה

הזמינו מופע סטנדאפ לאירוע שלכם

מלאו את הפרטים ונשוב עליכם בהקדם
דילוג לתוכן