fbpx

סדנת צחוק בהנחיית גידי ליבנה

את הצחוק בני אדם חוקרים כבר שנים רבות, בעיקר לנוכח העובדה שפעולה זו טומנת בחובה צדדים רבים, הן מבחינה בריאותית, והן מבחינה פסיכולוגית.

בעוד כיום אין תשובות חד משמעיות למשמעותו של הצחוק, אנו יודעים כי מדובר בפעולה בריאה, החשובה להתפתחות האישית.

סדנת צחוק היא דרך מצוינת לחוות את ההנאה שבצחוק, ובכך להתמסר להרפיה וביטוי העצמי, במסגרת פעילות מגבשת ועוצמתית.

סדנת צחוק - שלושה בלונים מחייכים

סדנת צחוק בחולון דירוג 10/10

מחפש סדנת צחוק בחולון? כנסו למנוע החיפוש הראשון בישראל! חפשו היום דרך מנוע החיפוש המיוחד לסדנת צחוק – הקליקו על התמונה כדי לאתר פעילות לפי בתקציב והאופי המיוחד של האירוע שלכם.   העולם מצחיק אז… צוחקים! עם חברים ובני משפחה,

סדנת צחוק בראשון לציון

סדנת צחוק בראשון לציון

מחפשים סדנת צחוק בראשון לציון? נסו את מחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל! הקליקו מעלה כדי להשתמש במחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל כדי לאתר את סדנת הצחוק המתאימה לאירוע שלכם! מתי בפעם האחרונה הבטתם לאנשים שאתם מכירים עמוק-עמוק בעיניים… ופשוט התפוצצתם מצחוק? בלי

סדנת צחוק - שלושה בלונים מחייכים

סדנת צחוק בנתניה

מחפשים סדנת צחוק בנתניה? נסו את מחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל! הקליקו מעלה כדי להשתמש במחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל כדי לאתר את סדנת הצחוק המתאימה לאירוע שלכם! ברוכים הבאים לפעילות הכי משחררת, מהנה, חווייתית, הומוריסטית וכל שבח אחר שיוכל לתאר אותה

סדנת צחוק בבאר שבע

סדנת צחוק בבאר שבע

סדנת צחוק בבאר שבע? נסו את מחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל! הקליקו מעלה כדי להשתמש במחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל כדי לאתר את סדנת הצחוק המתאימה לאירוע שלכם! באתר סטנדאפיסט יש מנוע חיפוש חדשים המאפשר לכם לאתר הפעלה מצחיקה לפי האיזור בו

סדנת צחוק בירושלים - המחשה

סדנת צחוק בירושלים

סדנת צחוק בירושלים ? נסו את מחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל! הקליקו מעלה כדי להשתמש במחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל כדי לאתר את סדנת הצחוק המתאימה לאירוע שלכם! באתר סטנדאפיסט יש מנוע חיפוש חדשים המאפשר לכם לאתר הפעלה מצחיקה לפי האיזור בו

במה לסדנת צחוק בתל אביב

סדנת צחוק בתל אביב

סדנת צחוק בתל אביב ? נסו את מחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל! הקליקו מעלה כדי להשתמש במחשבון הסטנדאפ הראשון בישראל כדי לאתר את סדנת הצחוק המתאימה לאירוע שלכם! באתר סטנדאפיסט יש מנוע חיפוש חדשים המאפשר לכם לאתר הפעלה מצחיקה לפי האיזור

מהו צחוק?

צחוק ראשון מופיע אצל תינוקות כבר לאחר החודש הרביעי להיוולדם, וזאת החל מהרגע בו התינוק מתחיל להתייחס לסביבה ולהגיב לגירויים.

כיום צחוק מסווג למספר מקורות, כאשר ביניהם ניתן למצוא הנאה, מבוכה, הומור, ותגובות גופניות כתוצאה מגירוי (כמו דגדוג/גז צחוק).

אנו משתדלים לתת דגש על שלושת המקורות הראשונים, כאשר החשוב מבניהם הוא ההנאה.

בסדנה זו הפרט עובר מסע, כאשר תחילה הצחוק עלול להיגרם ממבוכה או ממקור חיצוני של הומור (מצד המדריך), ורק לאחר מכן גם מהנאה.

 

סדנת צחוק באספקט הבריאותי

סדנת צחוק מתמקדת באלמנטים חשובים מאד מבחינה בריאותית, שכן אנו יודעים כיום כי צחוק עוזר רבות בחיזוק המערכת החיסונית ואף בהורדת לחץ דם.

בעזרת סדנה זו אנו יכולים לחוות באופן מבוקר את הצחוק, ולעזור לעצמנו להרגיש טוב ולהיפתר ממתחים האופפים אותנו בחיי היום יום.

 

סדנת צחוק – זה לא צחוק

כיום בבתי חולים רבים משתמשים בסדנאות צחוק וליצנים רפואיים, על מנת לעזור לחולים ולשפר את מצבם התפקודי. הליצנות הרפואית מגיעה גם היא מתוך הכרה בתועלת הצחוק, והאלמנטים הבריאותיים החיוביים שלו. בעוד אנו מאחלים לכם לא להיתקל בליצנים רפואיים בעתיד, הטקטיקות המיושמות על פציינטים בבתי חולים באות לידי ביטוי באופן דומה בסדנאות צחוק, אותן תוכלו לחוות בכל זמן שתרצו.

 

אז איך סדנת צחוק עובדת?

סדנת צחוק היא הגדרה אשר בה משולבים מספר סוגי פעילויות, כאשר בבסיסן הרצאה או הדרכה המועברות על ידי מדריך, אשר לרוב משתמש בפרקטיקות מעולם התיאטרון, היוגה והתנועה. מטרתן של פעילויות אלו הן לגרום למשתתפים לשחרר לחץ בעזרת צחוק מתגלגל לאורך הסדנה. סדנת צחוק מבוססת על תרגילים אשר בבסיסם שחרור ופתיחות, כאשר בסופה המשתתפים נושאים עימם תחושת קרבה, הרפיה ואנרגיה.

 

מדוע אנשים נרשמים לסדנת צחוק

בעוד ישנו מגוון רחב של סדנאות והרצאות בעלות תוכן חשוב ומשמעותי, ישנו קסם מיוחד אשר ניתן למצוא אך ורק בסדנאות צחוק. כאשר אתם בוחרים להירשם לסדנת צחוק, אינכם נרשמים לסדנה המתיימרת ללמד אתכם מידע חשוב או לחשוף אתכם לנושא חדש – הסדנה נועדה לעורר אך ורק צורך בסיסי וחשוב, אשר קיים בנו מהרגע בו פקחנו את עינינו לראשונה. ישנו מסר קריטי המסתתר בסדנה זאת, אותה חווים הנרשמים, והוא מתמקד בפשטות, ובצורך המרכזי שלנו להיות שמחים.

 

למי זה מתאים?

למזלנו, היא המתאימה לכל אחד, ואינה דורשת אף ניסיון קודם או יכולות וידע מיוחדים. כל עוד אתם יודעים לצחוק, " אתם בפנים" סדנה זו תאפשר לכם לחוות חוויה יוצאת דופן, אשר בסופה תתהו מדוע מעולם לא חוויתם סדנת צחוק קודם לכן.

 

הזמנה פרטית של גידי ליבנה

אם ברצונכם להזמין את גידי ליבנה במסגרת פעילות לקבוצה ספציפית, חשוב לציין כי מדובר בסדנה המתאימה לכלל הגילאים ולקבוצות קטנות עד בינוניות. ניתן להזמין סדנת צחוק הן לאירועים פרטיים כמו ימי הולדת, אירוע משפחתי, נופש וכדומה, והן לימי גיבוש של צוותי עובדים, קבוצות לימודיות ומסגרות רשמיות כמו יחידות צבאיות ומתנדבים.

 

למה לצפות כשאני נרשם לסדנת צחוק

לפני שאנו נופלים לספויילרים אשר עלולים להרוס את החוויה, נציין כי לא מדובר בסדנה בה אתם משמשים כקהל צוחק, כמו במופעי ליצנות או סטנדאפ. מדובר בסדנה הכוללת מספר מצומצם של אביזרים כאשר במרכזה נמצאים אך ורק אתם. לרוב סדנת צחוק תכלול מספר תרגילי שחרור, תרגילי צחוק ומשחקי תיאטרון אשר מטרתם חיבור מעמיק בין חברי הקבוצה ושחרור ממבוכה.

כאשר אתם נרשמים לסדנת צחוק, אתם עושים זאת לא כדיי להעשיר את עצמכם במידע כלשהו, אלא כדאי להשקיע ולאהוב את עצמכם.

בצחוק יש צד מרפא אשר אין אף דרך אחרת לחקות, ולכן היא ללא ספק חוויה מיוחדת במינה.

מלאו את הפרטים ונשוב עליכם בהקדם
דילוג לתוכן