fbpx

קצת על גידי ליבנה >>>

גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט ישראלי אשר הופיע בתוכניות טלויזיה כמו "גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ הצחוק של טדי" ובימים אלו הוא עובד על פרוייקטים נוספים לסטנדאפ, לטלויזיה ולאינטרנט. 

גידי הופיע על במות של מועדוני הסטנדאפ הנחשבים בישראל בליינים של ה"סטנדאפ פקטורי", הקומדי בר" ובסופי השבוע בין אמני הבית של ה"קאמל קומדי קלאב", מועדון הסטנדאפ הותיק בישראל. בהופעות הסטנדאפ של גידי הוא משלב קטעי קסמים, טלפתיה, אילתור ונונסנס כדי לצור חווית צחוק ייחודית.

גידי הרים את חפסית הקלפים הראשונה שלו בגיל 15 מאז הוא לא מפסיק להופיע בכל הזדמנות אפשרית. את תחילת דרכו בתחום הבידור הוא עשה כקוסם ואמן זריזות ידיים. עד אז היה ילד ביישן ומופנם, אך הקסמים אפשרו לו להפתח ולגלות את ההומור הטבעי שלו.

כבר בתור ילד הוא החל להופיע באירועיים פרטיים, ובתור נער הוא בנה את המופע מופע הראשון שלו דווקא ברחוב: הוא עמד בחוץ בסופי שבוע, אסף קהל באמצעות בדיחות, הציג להם מופע קסמים וסטנדאפ, ואסף מהם כסף. במהלך תקופה זו הוא למד איך להחזיק קהל של אנשים בצורה מרוכזת בתנאים הכי קשים שיש, לבדר אותם, ועוד לגרום להם לשלם לו בסוף.

אחרי שירותו הצבאי גידי לקח את מופע הרחוב שלו וטייל איתו שנה שלמה בצד השני של העולם באוסטרליה, ועבר מעיר לעיר כאשר הוא מעביר את הכובע כדי לממן את הטיול.

שלב זה בקריירה של גידי היה קריטי בלמידת הכלים שישרתו אותו מאוחר יותר בחייו.
לאחר שחזר לארץ, הוציא לגמלאות את מופע הרחוב שלו והחל להופיע בפני קהלים עסקיים באירועי חברה וקידום מכירות.

יכולת האלתור והכתיבה שלו אפשרה להתאים בדיחות וקסמים עבור מוצרים של חברות ולקדם אותם בתערוכות ובכנסים. באותו זמן גידי עולה לראשונה על במת הסטנדאפ, ומגלה שהוא מצחיק- גם ללא הקסמים.

הוא גם הופיע באירועים פרטיים ולמד את העסקים שמאוחרי תחום הבידור.

הוא ממן לעצמו את לימודי התקשורת שלו בבינתחומי ומקבל תואר ראשון. במהלכו ואחריו הוא החל לעסוק גם בהנחייה של תוכניות רדיו, הגיש תוכנית יומית קומית ברדיו 106.2FM ותוכנית לילה מאוחרת ב- 88 FM. בזמן הזה כישורי ההנחיה שלו משתפשים, כלים ששירותו אותו בהחנייה של כנסים ואירועים חברה.

בשנת 2014 הצטרף גידי לקאסט הקבוע של מופע הקסמים והקומדיה הכי ותיק בישראל שרץ כיום, ה -Night Sorcerers. מופע הבידור באנגלית שהמתרחש כל יום ראשון מזה חמש שנים.

נכון לרגעים אלו המופע הזה מדורג כמופע הטוב ביותר בישראל לפי האתר Tripadvisor.

ב-2016 הוא כותב יחד עם אמן החושים דניאל הראל את מופע "הקופסא", מופע תיארטון נסיוני המשלב קטעי סטנדאפ ואמנות חושים. יחד עם רן גפנר הם הריצו את המופע לתקופה מוגבל בלבד, בהם המופע היה סולד אווט כל מופע, וזכה לביקורות משבחות באמצעי התקשורת.

אחרי הלימודים גידי המשיך להופיע במקביל באירועים פרטיים ועסקיים, וגם בערבי סטנדאפ, עד שלבסוף באופן בלתי נמנע התערבבו השניים למופע הייחודי שהוא מציג היום. אחרי שנים של ניסיון על כל במה אפשרית: ברחוב, בבתים, באירועי חברה ותיאטרון.

מאוד קשה להפתיע את גידי, אותו ניסיון ואותם כלים שרכש בכל שלב בקריירה שלו משרתים אותו כדי להפוך אירועים למצחיקים יותר, מוצלחים יותר וזכירים יותר.

גידי ליבנה סטנדאפיסט
אסי ישראלוף
גרשיים
אסי ישראלוף

"אני אוהב את גידי, הוא שנון בלי להתאמץ"

עופר שכטר
גרשיים
עופר שכטר

"הוא הולך לקרוע אותם מצחוק, הוא איש מאוד מצחיק"

ג'ורדי
גרשיים
ג'ורדי

"לא רק שהייתי רוצה לראות הופעה שלמה שלך, גם הייתי רוצה להיות חבר שלך"

מורן אטיאס
גרשיים
מורן אטיאס
"לקחת ז'אנר רציני והפכת אותו לקומי לחלוטין"
מלאו את הפרטים ונשוב עליכם בהקדם
דילוג לתוכן